604 162 590 •

Cateringové služby

Kompletní cateringový servis

Díky individuálnímu přístupu ke klientům se můžete spolehnout, že catering svatby, rautu, oslavy, akce Vám budeVám šitý na míru, tudíž zcela originální. Cateringové služby Aventia zajišťuje stabilizovaný a schopný pracovní kolektiv, který jednoznačně sází zejména na kreativitu zpracování každé akce, společně s přijatelnou cenou pro klienta.


Svatební oslavy

Můžeme, díky pevným a dlouhodobým kontaktům s dodavateli, nabídnout kvalitní pokrmy a nápoje v cenových relacích, které nemusí být o nic vyšší, než pokud si budete nákup zajišťovat sami.

Rádi se postaráme o nákup kvalitních vín přímo od vyzkoušených vinařů, dodávku svatebního cukroví od léty prověřených cukrářů, ale postaráme se i o tisk svatebních oznámení, hudbu, fotografa a doplňkový program.


Rodinné oslavy

Plánujete rodinnou ale i firemní událost spojenou s výborným jídlem, pitím a zábavou? Zapomeňte na starosti spojené se zařizováním. My se o vše postaráme za Vás. Přispůsobíme se prostoru nebo společně vybereme pro Vás lokalitu dle Vaších představ. Ať v kongresovém sále nebo na Vaší zahradě.


Rauty

Nabízíme cateringové služby pro rauty, recepce, firemní večírky, konference a další akce. Slovo raut (psáno původně rout) je původu anglického a znamenalo schůzi, shromáždění, nebo společnost pozvanou ke kávě nebo ke hře. Dnes se tímto slovem označuje společenské setkání převážně v politických a diplomatických kruzích. Jde především o oficiální přijetí hostů s pohoštěním.

Raut se nejčastěji koná ve velkém sále nebo na zahradě, kde jsou většinou umístěny švédské stoly, z nichž si hosté berou pokrmy dle svého výběru. Někdy mohou být součástí rautového pohoštění i jednoduchá teplá jídla, která vydávají u pultu kuchaři.


Firemní akce

Chcete uspořádat školení, workshop, konferenci nebo jen poděkovat svým partnerům za spolupráci? Postaráme se o Vaše partnery a klienty.

Navrhneme nebo zajistíme dle Vašich představ a požadavků

  • snídaně
  • coffee breaky
  • lehké občerstvení
  • servírovaný oběd nebo oběd formou rautu
  • odpolední lehké občerstvení
  • večerní raut s programem

Garden party

Garden party neboli zahradní slavnost je příležitostí k neformálnímu setkání, která nepotřebuje žádnou záminku. Tématem totiž pravidelně bývá vynikající jídlo a pití, příjemná konverzace se sympatickými lidmi a posezení na čerstvém vzduchu. Ten může být provoněn třeba kouřem z grilu, pokud uděláte z barbecue součást garden party.

Důležité jsou i dekorace nebo například rozmístění stanů, hudby, zábavy pro děti tak, aby vše bylo v dokonalé souhře a vaše party byla pro zúčastněné zážitkem.


Rádi Vám naceníme naše služby pro Vaši akci, párty, svatbu... Poslat poptávku